top of page

Nasz zespół

Najlepsi szkoleniowcy

Szkoła pływania ASiR REKINEK może pochwalić się zespołem wyjątkowych instruktorów i trenerów, zdeterminowanych, by pomóc uczniom osiągnąć sukces. Członkowie naszego zespołu udzielają indywidualnego wsparcia wszystkim uczniom. Oto wybrane historie na ich temat.

BB95F66D-15A4-44AC-AB88-DB520DB76FA9_1_201_a.heic

Adrian Jarzębski

Główny trener

Starszy trener Total Immersion, trener pływania 2 klasy, ratownik wodny oraz sędzia pływania I klasy PZP. Pływanie jest jego wielką pasją, którą szczęśliwie udało mu się połączyć z życiem zawodowym. Na co dzień zajmuje się nauczaniem dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych na basenie w Mińsku Mazowieckim. Stara się wciąż doskonalić swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje, zarówno dla siebie jak i swoich klientów, którym pragnie w łatwy i przyjemny sposób przekazywać tajniki efektywnego i lekkiego pływania. 
Wierzy, że nauka pływania może dawać radość i satysfakcję, niezależnie od tego czy ma się 3 czy 63 lata:)

Marlena Rońda

Instruktor pływania Mińsk Mazowiecki

Marlena jest instruktorką pływania i ratownikiem, która uwielbia stawiać i realizować przed sobą nowe wyzwania. Pasjonuje się swoją pracą i uwielbia pomagać swoim uczniom w osiąganiu ich celów pływackich.Wierzy w moc pozytywnego myślenia.

A56CED00-F3C3-422D-BA0B-27A5FB0A90E4.jpg
360_F_469504912_7wpdpBmocNwg3sTUgVrUaGo5e60mUhiP.jpeg

Piotr Wirowski

Instruktor pływania Mińsk Mazowiecki

Piotr jest instruktorem pływania z wieloletnim doświadczeniem. W jego podejściu do nauczania pływania chodzi o stworzenie zabawnego, angażującego i interaktywnego środowiska nauki. Każdą lekcję planuje według indywidualnych potrzeb uczniów, biorąc pod uwagę ich staż pływacki i umiejętności. Wierzy, że głównym celem jest, aby uczniowie dobrze się bawili, uczyli się we własnym tempie i rozwijali ważne umiejętności pływackie w bezpiecznym i wesołym środowisku. Dzięki bogatym kwalifikacjom pływackim ma mocne podstawy, na których może budować program pływania dostosowany do potrzeb uczniów.

Zespół: Zespół
bottom of page