top of page

Nasz zespół

Najlepsi szkoleniowcy

Szkoła pływania ASiR REKINEK może pochwalić się zespołem wyjątkowych instruktorów i trenerów, zdeterminowanych, by pomóc uczniom osiągnąć sukces. Członkowie naszego zespołu udzielają indywidualnego wsparcia wszystkim uczniom. Oto wybrane historie na ich temat.

BB95F66D-15A4-44AC-AB88-DB520DB76FA9_1_201_a.heic

Adrian Jarzębski

Główny trener

Starszy trener Total Immersion, trener pływania 2 klasy, ratownik wodny oraz sędzia pływania I klasy PZP. Pływanie jest jego wielką pasją, którą szczęśliwie udało mu się połączyć z życiem zawodowym. Na co dzień zajmuje się nauczaniem dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych na basenie w Mińsku Mazowieckim. Stara się wciąż doskonalić swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje, zarówno dla siebie jak i swoich klientów, którym pragnie w łatwy i przyjemny sposób przekazywać tajniki efektywnego i lekkiego pływania. 
Wierzy, że nauka pływania może dawać radość i satysfakcję, niezależnie od tego czy ma się 3 czy 63 lata:)

Marlena Rońda

Instruktorka pływania Mińsk Mazowiecki

Marlena jest instruktorką pływania i ratownikiem, która uwielbia stawiać i realizować przed sobą nowe wyzwania. Pasjonuje się swoją pracą i uwielbia pomagać swoim uczniom w osiąganiu ich celów pływackich.Wierzy w moc pozytywnego myślenia.

A56CED00-F3C3-422D-BA0B-27A5FB0A90E4.jpg
360_F_469504912_7wpdpBmocNwg3sTUgVrUaGo5e60mUhiP.jpeg

Jakub Hamerski

Instruktor pływania Mińsk Mazowiecki

Nasz instruktor, Kuba, to prawdziwy pasjonat sportu. Spędził dwanaście wspaniałych lat z Taekwon-do, zdobywając czarny pas i dumnie reprezentując Polskę na wielkich imprezach, takich jak Mistrzostwa Europy i Świata. Jego sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą pokazują, że sport to coś więcej niż hobby dla Kuby - to jego styl życia. Gdy zaczynał studia na AWF w Warszawie, zakochał się w pływaniu. To tam doskonalił swoje umiejętności, zanim postanowił podzielić się nimi z innymi, kończąc kurs instruktora pływania. Dzięki bogatemu doświadczeniu w pracy z dziećmi i miłości do sportu, Kuba prowadzi zajęcia, które są nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim pełne zabawy i bezpieczne.

Jagoda Szponik

Instruktorka pływania - Mińsk Mazowiecki

Witajcie Jestem Jagoda i mam 23 lata. Z Pływaniem związana jestem od dzieciństwa, mam za sobą kilkanaście lat pływania zawodowego z sukcesami. Od kilku lat zajmuję się przekazywaniem wiedzy którą nabyłam i wciąż nabywam. Razem przejdziemy traumy (związane z wodą) które Ci towarzyszą a dzieci wprowadzę i poprowadzę przez ten piękny świat wody.

pobrane.png
Zespół: Zespół
bottom of page