top of page
  • Zdjęcie autoraASIR REKINEK Adrian Jarzębski NIP 8222343845

Total Immersion - lekko i przyjemnie

Zagadnienie, jak ułatwić i uprzyjemnić sobie pływanie, jest wciąż dla mnie fascynujące i po dziś dzień uważam się za szczęściarza, że budzę się rano pełen entuzjazmu dla nauczania pływania po upływie tak długich lat. Na szczęście nasi kursanci dostarczają nam nowych pytań i wyzwań, na które TI wciąż znajduje rozwiązania.


To oznacza, że istnieje jeden uniwersalny proces logiczny dla każdej formy nauczania. Począwszy od pierwszych lekcji 5-latka, poprzez trening sportowca przed zawodami olimpijskimi, aż po naukę 75-latka wykorzystującego pływanie jako formę terapii, zasady będą takie same. Dzisiejsza misja Total Immersion to rozpowszechnianie wiedzy, aby wszystkie osoby pływające miały ciekawsze doświadczenia i osiągały lepsze wyniki.


Moim zdaniem trenerzy i pływacy, którzy wykorzystują naukę Total immersion, są pionierami w świecie pływania. Łączą proces uczenia się z procesem wydajności, aby pomóc swoim sportowcom w osiągnięciu pełnego potencjału.Ostatecznym celem jest, aby uczeń pływał jak ryba lub rekin w wodzie! Moje własne doświadczenie jako sportowca amatora zostało wzmocnione dzięki temu podejściu, ponieważ nauczyłem się tak wiele o sobie jako człowieku, ponieważ doświadczyłem nowych rzeczy, a także znacznie się poprawiłem dzięki takiemu podejściu do nauczania, które kładzie nacisk na uczenie się poprzez rzeczywiste doświadczenia w pływaniu, a nie tylko wykłady i wnioski wyciągnięte z doświadczeń innych (nauczanie). Total immersion zostało wprowadzone do naszego klubu kilka lat temu przez głównego trenera Adriana Jarzębskiego.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page